A PPConline pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére: Senior PPC specialista

Ha jelenleg medior szinten vagy, de kész vagy előrébb lépni és úgy érzed, hogy alkalmas vagy a pozíciódra, akkor várjuk a Te jelentkezésed is!

SeoEs

Online marketing ügynökségünkhöz keressük főállású új kollégánkat marketing területre!
Senior pozícióról van szó, tehát a leendő kollégánk az ügyvezető „jobbkeze” lesz, és részt vesz majd a cég fejlesztésében. 1,5 éve indultunk el, azóta már öten dolgozunk együtt, tehát dinamikusan fejlődik a PPConline. A célunk az, hogy néhány év múlva akár 15-20 kollégának adjunk munkát!

Elengedhetetlen, hogy profi legyél Google Ads-ben, Facebook Ads-ben, Instagram és FB oldalak kezelésében. Fontos, hogy jól kommunikálj az ügyfelekkel és a kollégákkal, és hogy a hozzáállásod, személyiséged pozitív legyen. Ugyancsak előnyt biztosít számodra, ha jól beszélsz angolul.

Ez a terület olyan személyt kíván, aki nem riad meg az újdonságoktól, és szereti folyamatosan fejleszteni önmagát, akár szabadidejében is. A precizitás alapvető kritérium, hiszen ügyfeleink bíznak bennünk, és kiszervezik hozzánk vállalkozásuk növekedésének egyik alapelemét, a marketinget.

A most meghirdetésre került munka 80%-ban Home Office jelleggel működik, tehát hetente egy napot dolgozunk mindannyian irodából.

A csapatban elvégzendő feladatok, mint például a képzések, online meetingek, brainstormingok – rugalmasan, előre egyeztetett – fix időben zajlanak, de ezt leszámítva az idődet valóban Te osztod be. Tehát a napi 8 óra munkát rugalmasan végezheted a nap során, annyi elvárásunk van csupán, hogy a kollégák és ügyfelek számára elérhető legyél a „klasszikus” munkaidő alatt e-mailben és telefonon keresztül, hogyha szükséges.

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfelek PPC kampányainak felépítése, kezelése, folyamatos optimalizálása
  • Meglévő ügyfelekkel való egyeztetés
  • Leendő ügyfelek PPC kampányainak elemzése
  • Leendő ügyfelekkel való egyeztetés
  • Kollégáknak szakmai segítségnyújtás
  • Oktatások tartása
  • Ügyvezető munkájának segítése, ad-hoc feladatok intézése
  • Meglévő, saját ügyfélkör folyamatos kezelése
  • Saját ügyfelek beérkező hívásainak kezelése, tájékoztatás, információnyújtás
  • Informatikai rendszerekben történő adminisztratív teendők ellátása (pl. vállalatirányítási rendszer folyamatos aktualizálása)
SeoEs

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • A PPC eszközök (Google Ads, Facebook Ads, Google Analytics, Google Tag Manager, Facebook és Instagram oldalak) magabiztos ismerete, gyakorlott használata
  • MS Office magabiztos, felhasználói szintű ismerete (Outlook, Excel, Word)
  • Fogékonyság informatikai rendszerek használatára
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség szóban és írásban
  • Magabiztos fellépés, lényeglátás
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Lojalitás
  • Precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés, tanulásra, fejlődésre nyitott személyiség
  • Terhelhetőség, rugalmasság, eredményorientált és pozitív személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Team leader / Üzletágvezető pozíció betöltése
  • 5+ év PPC specialistaként szerzett tapasztalat
  • Fejlett „üzleti érzék”
  • Photoshop ismerete
  • Szövegírói véna
  • Angol nyelv magabiztos ismerete

Amit kínálunk:

SeoEs
  • A cég ügyvezetője a több, mint 10 éves online marketinges tapasztalatát adja át neked, hogy olyan szakértő légy, akivel szívesen dolgoznak az ügyfelek
  • Kedves, segítőkész csapat felépítésén dolgozunk, így a jövőben sem kell attól tartanod, hogy olyan munkatárs érkezik közénk, aki nem ilyen szellemiségű
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Barátságos, támogató, családias munkakörnyezet
  • 8 órás munkaidő, mely a próbaidő leteltét követően rugalmas
  • A megbecsülésünk nem csak szóban mutatkozik meg, de anyagilag is (természetesen 100%-ban bejelentve)
  • Cégünk bővülésével és szakmai fejlődéseddel együtt a fizetésed is emelkedni fog majd
  • A teljes munkavégzés során folyamatos szakmai és emberi támogatást nyújtunk munkatársainknak
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges összes eszközt
  • Évente legalább négyszer szervezünk csapatépítőt kollégáinknak
  • Új ügyfelek szerzéséért jutalmat adunk munkatársainknak
  • Nem probléma, ha otthonra is vállalsz projekteket, sőt, minden eszközünket használhatod hozzá, és szakmai támogatásért is fordulhatsz vezetőnkhöz

Munkavégzés helye:

  • Heti 4 nap home office, 1 nap iroda Budapesten, a Vörösmarty térnél

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod, bérigény feltüntetésével a info@ppconline.hu e-mail címre. A jelentkezésedben kérlek, tüntesd fel azon erősségeidet, melyek alapján úgy gondolod, hogy Te vagy az ideális jelölt a munkára!